Dům pečovatelkých služeb Za Humny 2292
SOCIÁLNÍ SLUŽBY
UHERSKÝ BROD
,
příspěvková organizace
Za Humny 2292, Uh.Brod
Telefon: 572 612 500
E-mail: info@ssub.cz
Velikost písma:

JEŽÍŠKOVA VNOUČATA

Pečovatelská služba
6. 12. 2018

Ježíškova vnoučata obdarovala seniory z DPS Uherský Brod a Starý Hrozenkov

I letos se naši senioři zapojili do celorepublikové akce českého rozhlasu „ Ježíškova vnoučata.“

Sociální pracovnice zjišťovaly, jaká přání naši senioři mají a pak tato přání vkládaly do databáze pro dárce. Zde si dárce vybral dárek, který chce splnit a kontaktoval pracovníka služby. Další komunikace již probíhala mezi seniorem a dárcem, v některých případech vypomohly opět sociální pracovnice pečovatelské služby.

Dárky překvapily nejenom nás pečovatele, ale i samotné seniory. S jakým elánem a zájmem o přestárlého občana věnovali dary lidé nejen z Čech a Moravy, ale také z Itálie a Kanady. Splnili klientům přání drobnou pozorností, ale i hodnotnějšími dárky. Chceme připomenout dárky typu televizor, mikrovlnná trouba, varná konvice, mobilní zahrádky na balkony u bytů seniorů, mobil pro seniory, teplé povleční nebo osušky, ponožky, předplatné zajimavých časopisů apod. Klienti pečovatelské služby obdrželi také zážitkové dárky, např. pobyty v lázních Luhačovice, lístky na koncert nebo vyhlídkový let balónem.

Nezapomněli jsme ani na naše klienty Domu s pečovatelskou službou ve Starém Hrozenkově, kteří převzali do společných prostor sedací set, aby si tím zpříjemnily společné strávené chvíle.

Touto cestou bychom chtěli všem dárcům srdečně poděkovat a popřát jim v nastávajícím roce hodně zdraví a pohody, nejenom v rodině, ale i v pracovním životě.

Pracovníci Pečovatelské služby Uherský Brod