DPS U Žlebu 1066
Dům s pečovatelskou službou, Uherský Brod
SOCIÁLNÍ SLUŽBY
UHERSKÝ BROD
,
příspěvková organizace
Za Humny 2292, Uh.Brod
Telefon: 572 612 500
E-mail: info@ssub.cz
Velikost písma:

10. výročí otevření DCHB v Suché Lozi

Domy s pečovatelskou službou
13. 9. 2017

...a bylo skutečně co oslavovat.

10. výročí otevření Domu s chráněnými byty sv. Anežky České v Suché Lozi

 

Ani se tomu nechce věřit, ale opravdu už 10 let bydlí někteří senioři v Domě s chráněnými byty (DCHB) v Suché Lozi. V sobotu 2. září 2017 si obyvatelé DCHB, zaměstnanci a ostatní návštěvníci připomněli desáté výročí jeho otevření.

Akce to byla opravdu velkolepá a velkou zásluhu na ní mají pracovnice Pečovatelské služby Uherský Brod. Ty za finančního přispění Obce Suchá Loz zorganizovaly příjemné sobotní odpoledne do posledního detailu. Návštěvníci se mohli podívat, jak se seniorům v DCHB žije, jak bydlí, kam chodí do kaple a jak vypadá zázemí pečovatelek. Byly připraveny velké nástěnky s mnoha fotografiemi z různých akcí obyvatel DCHB, u kterých se zavzpomínalo na společně prožité chvíle. Oslava 10. výročí začala společnou mší v kapli, která je součástí domu. Poté byl v kulturním domě připraven bohatý program a chutné občerstvení. K tanci i poslechu hrála skupina Rytmus z Nové Bošáce. Pozdravit a popřát vše dobré do dalšího fungování DCHB přišel hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek, poslanec Petr Gazdík a starosta Suché Loze Václav Bujáček. Hezké odpoledne dokreslilo vystoupení dětského souboru Slatinka a také písničky v podání místních Plkotnic.

Podle ohlasů z mnoha stran se oslava 10. výročí velmi vydařila. Věříme, že tak spokojeni, jako byli návštěvníci oslav, budou vždy i senioři, kteří v DCHB bydlí