DPS U Žlebu 1066
Dům s pečovatelskou službou, Uherský Brod
SOCIÁLNÍ SLUŽBY
UHERSKÝ BROD
,
příspěvková organizace
Za Humny 2292, Uh.Brod
Telefon: 572 612 500
E-mail: info@ssub.cz
Velikost písma:

ŠÁLOVÝ BÁL

Domy s pečovatelskou službou
28. 1. 2016

tradiční bál pro seniory v DPS Uherský Brod

Dne 26. ledna 2016 byla společenská místnost v DPS Uherský Brod, Za Humny 2467 plná až k prasknutí. A co toho bylo příčinou? Tradiční ples pro seniory z DPS v Uh. Brodě. Každoročně bývá tento ples tematicky zaměřený a ten letošní byl "šálový". Proto všichni účastníci bálu (personál nevyjímaje) měl na krku různé druky šálů - od společenských, lehkých jako vánek, přes běžné šály či šátky, tlusté zimní šály až po šály pro fanoušky fotbalového klubu.

Ples pro naše seniory si už nikdo ani nedokáže představit bez dobré muziky a výtečného jídla a pití. O hudu se postaral pan Karel Surý ze Šumic, který pravidelně doplňuje hudbou a zpěvem různé kulturní akce pro seniory. Občerstvení čítalo výborný zákusek z Kafárny - cukrárny Máj v Uh. Brodě a o večeři se postarala (také již tradičně) firma Hrabec s.r.o. v Uh. Brodě. A protože jsou senioři soutěživí, nemohlo na plese chybět losování o ceny. Letošní losování čítalo na 130 cen a přesně tolik bylo i lístků k prodeji. Kdo dobře počítal, tak zjistil, že v našem losování je každý lístek výherní!

Podle ohlasů z řad návštěvníků bálu se akce vydařila. Tímto chceme poděkovat všem organizátorům a sponzorům za jejich pomoc při zajištění bálu. A my už můžeme přemýšlet nad tématem příštího plesu. Že by to byl třeba ples "opaskový" nebo "kravatový" nebo...?